Ogłoszenie

https://www.youtube.com/watch?v=PZ73fQb5Yuc&feature=youtu.be PROGRAM W OPISIE

#1 2014-03-16 17:39:07

Janusz Kolodziej

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 68
Punktów :   -1 

Wywiad ze Skajp±

Witam, z tej strony Janusz Kołodziej, współorganizator Żużlowego Grand Prix. Przeprowadzę dzi¶ wywiad przed lig± na temat przygotowań do ligi przez jednego zawodnika. Tym zawodnikiem jest Skajpa.

Janusz Kołodziej : Witam Cię Skajpa. Bardzo jestem Ci wdzięczny, że zapisałe¶ się do naszej ligi. Jak przebiegaj± Twoje przygotowania do ligi?

Skajpa : Moje przygotowania do ligi przebiegaj± tak, że codziennie probuję szukać jakie¶ mapki i na niej trenuję.

Janusz Kołodziej : Czy dla Ciebie nie wystarczy mapka Speedway?

Skajpa : Wolę, jak jest więcej map speedway bo można na nich poćwiczyć.

Janusz Kołodziej : Do ceremonii rozpoczęcia Grand Prix i pierwszych zawodów pozostało nam 12 dni. Czy czuje Pan już t± atmosferę, która będzie panować podczas pobytu w Nowej Zelandii?

Skajpa :  Tak czuję i nie mogę doczekać się rywalizacji oraz oczywi¶cie mojej pierwszej wygranej.

Janusz Kołodziej : Ma już Pan jakie¶ do¶wiadczenie z poprzednich wy¶cigowych lig?

Skajpa : Niestety niezbyt, ale tak jak pisalem bardzo dużo ćwicze indywidualnie.

Janusz Kołodziej : Według Pana, którzy zawodnicy będ± liczyli się w walce o zwycięstwo pierwszego cyklu Grand Prix?      

Skajpa : Na dzień dzisiejszy obawiam sie tylko Janka Kołodzieja.

Janusz Kołodziej : Dlaczego tak Pan s±dzi? W lidze mamy gracza ~Redondo~, który pięknie potrafi atakować, co jest pięknem tego sportu. Mamy Knóra, który był mistrzem 2 cyklu Grand Prix w pamiętnej lidze u Joopka. Mamy MBF1, głównego organizatora ligi, który jest w ¶wietnej dyspozycji. Pan Kołodzieja Doman uwielbia urywać punkty zawodnikom. POPkORN jest minimalnie gorszy od Knóra. S± tu bardzo mocni zawodnicy!

Skajpa : Niestety nie znam ich za dobrze. Nie widziałem ich w akcji, więc nie wiem jak oni jeżdż±.

Janusz Kołodziej : Już dzi¶ wieczorem ruszaj± zapisy do ligi par. Z kim Pan chciałby wspólnie rywalizować przeciwko kilku innym zespołom?   

Skajpa : Ogólnie... Po Pana opisach zawodników to najbardziej mam ochotę pojeĽdzić z Kołodziejem albo ~Redondo~.

Janusz Kołodziej : Jaki cel stawia sobie Pan na zbliżaj±cy się sezon?

Skajpa : To będzie mój debiut w żużlowej i wy¶cigowej lidze. Stawiam sobie bardzo wysoki cel, jakim jest pierwsza trójka.

Janusz Kołodziej : A więc to by było na tyle. Serdecznie dziękuję za udzielenie wywiadu i powodzenia w lidze.

Skajpa : Ja również dziękuję za wywiad.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inspire-wod.pun.pl www.kpprz.pun.pl www.sympatia.pun.pl www.tirup.pun.pl www.miasteczkoggc.pun.pl