Ogłoszenie

https://www.youtube.com/watch?v=PZ73fQb5Yuc&feature=youtu.be PROGRAM W OPISIE

#1 2014-03-18 18:26:01

Janusz Kolodziej

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 68
Punktów :   -1 

Wywiad z Januszem Kołodziejem

MBF1 : Witam cię Janusz Kołodziej. Jesteś organizatorem ligi wspólnie z MBF1, jak przebiegają przygotowania do ligi?

Janusz Kołodziej : Witam serdecznie. Przygotowania przebiegają bardzo dobrze. Forma rośnie, wszystko idzie tak jak chciałem. Mam nadzieję, że trafie z formą także na Grand Prix.

MBF1 : GP już za 10 dni. jaki cel sobie stawiasz przed wyścigiem?

Janusz Kołodziej : Przede wszystkim chciałbym pojechać na 100% swoich możliwości, aby potem nie mieć do siebie pretensji, że nie dałem z siebie wszystkiego. Moim głównym celem jest awans do finału, ale nawet do półfinału ciężko będzie awansować, gdyż mamy świetnych zawodników takich jak: Knór, POPkORN, Niggest czy Joker. To zdecydowana czołówka w walce o tytuł mistrza. Jednak bardzo chciałbym im urywać te punkty i liczyć się w czołówce.

MBF1 : Jak już powiedziałeś masz kilku faworytów. Gdybyś miał postawić w toto lotka na zwycięzcę ligi to na kogo byś postawił?

Janusz Kołodziej : Myślę, że w końcowej walce o tytuł liczyło będzie się dwóch zawodników. A nimi są Knór - mistrz 2 cyklu u Joopka i Joker, który był wicemistrzem 3 cyklu u Joopka. Obydwoje jeżdżą na żużlowych roomach co raz lepiej. To zdecydowani faworyci naszej ligi. Walka o 3 miejsce rozegra się pomiędzy kilkoma bardzo dobrymi zawodnikami, w tym mam nadzieję ja. To jest moja opinia, ale każdy zawodnik może mieć swoje inne zdanie.

MBF1 : Masz już jakieś doświadczenie w Speedway'u? Jest ono bardzo ważne.

Janusz Kołodziej : Jeździłem 3 cykl u Joopka i zakończyłem go na miejscu ósmym. Zaliczyłem tam 2 miejsca na podium. Liga ta pozwoliła mi uwierzyć w moje możliwości. To było bardzo znaczące dla mojej kariery. Tak na marginesie jadę i oczekuję na ostatni wyścig 1 cyklu sezonu u Corra, który zakończę mam nadzieję w pierwszej piątce, ale gdyby jeździli wszyscy to bym miał problemy z awansem do pierwszej dziesiątki. Zaliczyłem tam 3 miejsca na podium, ale nigdy w konkursie wyścigowym w karierze nie wygrałem. Liczę teraz na przełamanie i historyczny sezon w moim wykonaniu.

MBF1 : Teraz już o przygotowaniach. Dobrze ci idą? Podobno trenujesz z mało doświadczonym MBF1 czy to prawda?

Janusz Kołodziej : Jak mówiłem na początku przygotowania idą bardzo dobrze. Jeśli chodzi jednak o MBF1 to wiem o nim dużo. Zachęciłem go do ligi u Joopka. Tam kilka razy w 12-15 zawodników w 3 cyklu awansował do półfinału. Ma on bardzo duży potencjał. Później przyszła pora na sezon F1 u Corra, w którym ja też brałem udział. Jednak wyniki nie zadowalały. Przyjeżdżał on zawsze na szarym końcu lub był przedostatni. Brał on udział też w ostatnim sezonie w kartingu u Sinneda i 2 razy był na 3 miejscu. Ma on talent i spróbuję to wykorzystać. Razem wzmocnimy się przed pierwszym drużynowym Grand Prix.

MBF1 : TheDobrowski debiutuje w rozgrywkach Speedway'a. Jak myślisz czy może on powalczyć w walce o podium?

Janusz Kołodziej : Oczywiście, że tak. Nie przyjdzie to jednak szybko, ponieważ najpierw będzie musiał przezwyciężyć presję, a to bardzo często jest powodem słabych wyników niedoświadczonych jeszcze zawodników. Jednak wierzę, że będzie on urywał punkty o wiele bardziej doświadczonym zawodnikom

MBF1 : Dziękuję ci Janusz za wywiad. Powodzenia w wyścigu.   

Janusz Kołodziej : Ja również dziękuję. Także życzę Panu powodzenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kpprz.pun.pl www.clannara.pun.pl www.sympatia.pun.pl www.inspire-wod.pun.pl www.miasteczkoggc.pun.pl