Ogłoszenie

https://www.youtube.com/watch?v=PZ73fQb5Yuc&feature=youtu.be PROGRAM W OPISIE

#1 2014-03-24 19:46:51

Janusz Kolodziej

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 68
Punktów :   -1 

Wywiad z PiHem

Witam, z tej strony po raz kolejny Janusz Kołodziej. Moim dzisiejszym gościem jest była legenda lig żużlowych. Tą osobą jest PiH.

Janusz Kołodziej : Witam Cię PiH. Za 4 dni rozpoczęcie ligi. Jak przebiegają przygotowania do ligi i czy już jesteś przygotowany do pierwszego Grand Prix?

PiH / Sebastian Ułamek : Myślę, iż jestem przygotowany. Na ten sezon próbowałem całkiem innych metod. Jeździłem na roomach, trenowałem starty i bawiłem się jazdą. Niestety mam pewne braki szybkościowe.

Janusz Kołodziej : W naszej lidze znajduje się kilku świetnych i doświadczonych zawodników. Kto według Ciebie ma największe szanse na zdobycie tytułu zwycięzcy 1 cyklu?

PiH / Sebastian Ułamek : Myśle, iż walka rozegra się między starymi wilkami: Domanem, Jokerem (znanym głownie pod nickiem fan dan go), The Niggestem, i Mistrzem poprzedniej ligi Knórem. Ja też na tej mapie jeżdże od listopada 2012 roku, więc spróbuje powalczyć o czołowe lokaty. Jednak do walki włączyć się mogą Kołodziej, Redondo i Jaskółka. Liga będize wyrównana.   

Janusz Kołodziej : Aby rywalizować z najlepszymi w lidze, potrzebne jest doświadczenie. Jakie Pan ma doświadczenie jeśli chodzi o poprzednie ligi wyścigowe?

PiH / Sebastian Ułamek : Doświadczenia trochę mam, jak mówiłem byłem  jednym z pierwszych graczy. Uczył mnie fan dan go (w ldize Joker), któremu bardzo za to dziękuje. Jeździłem w kilku zawodach gp i miałem tam niezłe sukcesy jak choćby ten: http://www.haxballtube.com/watch/39da293851

Janusz Kołodziej : Dziękuję bardzo, obejrzę go później. Jaki jest Twój cel na zbliżający się sezon?

PiH / Sebastian Ułamek : Cel jest jeden: Zdominowanie Grand Prix i Ligi Parowej. Niestety w lidze parowej nie mam jeszcze partnera, chętny niech się zgłasza do mnie.

Janusz Kołodziej : Stawiasz sobie bardzo wysoki cel, ale za to się ceni zawodników. To by było na tyle. Dziękuję serdecznie za wywiad i powodzenia w lidze.

PiH / Sebastian Ułamek : Również dziękuje, pozdrawiam mame i wszystkich zawodników ligi. Dziękuję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sympatia.pun.pl www.tirup.pun.pl www.kpprz.pun.pl www.miasteczkoggc.pun.pl www.clannara.pun.pl