Ogłoszenie

https://www.youtube.com/watch?v=PZ73fQb5Yuc&feature=youtu.be PROGRAM W OPISIE

#1 2014-03-29 13:15:11

Janusz Kolodziej

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 68
Punktów :   -1 

Wywiad z Troy Batchelor

Janusz Kołodziej : Witam Cię Troy. Wczoraj zostało rozegrane pierwsze Grand Prix w tym sezonie. Jak oceniasz swój wczorajszy występ?   

Troy Batchelor : Witam,mój występ oceniam średnio, ponieważ w moim pierwszym biegu z pierwszego pola ospale wystartowałem i zakończyłem bieg na 3 pozycjii ,potem obudziłem się i zdobyłem dwie trójki, a w dwóch ostatnich biegach byłem zbyt pewny siebie i przywiozłem dwa zera.   

Janusz Kołodziej : Masz rację, trzeba skupić się do końca biegów. Zająłeś dziesiąte miejsce. Spodziewałeś się czegoś więcej?

Troy Bathelor : Nie,nie spodziewałem się czegoś więcej bo przecież gram od kilku dni w Speedwaya i robię już duże postępy i bardzo się ciesze że zająłem 10 miejsce.

Janusz Kołodziej : Co sądzisz na temat zwycięzcy wczorajszych zawodów i zawodników, który spotkali się w
finale?

Troy Batchelor : Sądzę, że to był najlepszy wyścig tych zawodów, bo obejrzałem ten bieg na HaxBallTube i myślę że zwycięzca był tym zawodnikiem który spisywał się wczoraj najlepiej.

Janusz Kołodziej : Oprócz debiutanta w Twojej osobie świetnie spisał się AdidaS, który także debiutował w takich zawodach i zajął bardzo wysokie 2 miejsce. W finale nawet prowadził, ale przegrał z o wiele bardziej doświadczonym od niego Januszem Kołodziejem. Czy według Pana AdidaS jest w stanie utrzymać się w ścisłej czołówce?   

Troy Batchelor : Oczywiście, że tak. Nawet nie miałem pojęcia że debiutuje przy tak dobrej jeździe.

Janusz Kołodziej : Kto według Pana będzie liczył się w walce o mistrzostwo 1 cyklu?   

Troy Batchelor : Oczywiście Janusz Kołodziej,AdidaS,Joker i Bośnia & Harzegovina może jeszcze o mistrzostwo powalczy Seba Ułamek / PiH i The Niggest lub ewentualnie Janke$ który świetnie pojechał w biegach finałowych.

Janusz Kołodziej : 11 kwietnia czyli za 2 tygodnie ruszy liga drużynowa. Na której bardziej będzie Ci zależało. Na indywidualnej czy też drużynowej?

Troy Batchelor : Na Indywidualnej bo na nią więcej trenuję i bardziej nie mogę się doczekać kolejnego Speedway Grand Prix. To już wszystko co mogę powiedzieć,dziękuję za wywiad,do zobaczenia.

Janusz Kołodziej : Serdecznie dziękuję za wywiad i powodzenia w następny GP.

Offline

 

#2 2014-03-31 16:53:10

MBF1

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-03
Posty: 39
Punktów :   

Re: Wywiad z Troy Batchelor

Dobrze napisane

Offline

 

#3 2014-03-31 21:37:45

 Troy Batchelor

Użytkownik

49992070
Call me!
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Wywiad z Troy Batchelor

Dzięki.


Gracz Speedwaya

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bolecairsoft.pun.pl www.bezele.pun.pl www.minecraft-city.pun.pl www.polskamarynarkawojenna.pun.pl www.bajubaju.pun.pl