Ogłoszenie

https://www.youtube.com/watch?v=PZ73fQb5Yuc&feature=youtu.be PROGRAM W OPISIE

#1 2014-04-03 16:00:51

Janusz Kolodziej

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 68
Punktów :   -1 

Wywiad z Jokerem

Witam, tu po raz kolejny Janusz Kołodziej. Minęły już 2 GP. Jestem na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej po jednym zwycięstwie na początku. 2 GP wygrał Joker z rekordowymi 20 punktami. Dziś zapytamy się go o formę co do sezonu.

Janusz Kołodziej : Witam Cię Joker. W ostatnim 2 spotkaniu GP zwyciężyłeś ze zdecydowaną przewagą nad rywalami i jesteś liderem klasyfikacji generalnej. Co powiesz na temat ostatniego Grand Prix?

Joker : Witam. Ostatnie GP było w moim wykonaniu świetne. Wszystko grało. Co do klasyfikacji musze sie pilnować jest przecież adidas nad którym mam tylko 2 punkty przewagi.

Janusz Kołodziej : Kto według Pana włączy się jeszcze w walkę o mistrzostwo 1 cyklu?

Joker : Oczywiście. Kołodziej może się włączyć ale także Knór lub nawet Troy Batchelor.

Janusz Kołodziej : Co Pan sądzi o debiutującym zawodniku w tych rozgrywkach, którym jest AdidaS? Zajął 2 razy drugie miejsce, tyle, że bardzo pechowo, gdyż w finale prowadził za każdym z dwóch GP a potem stracił pozycję najpierw na rzecz Kołodzieja, a potem Twoją.   

Joker : Ten zawodnik może dużo osiągnąć w speedwayu . Jak mówisz jest debiutantem więc wszystko przed nim.

Janusz Kołodziej : 11 kwietnia rusza liga parowa i w teamie jedziesz razem z doświadczonym, ale wracającym po przerwie PiHem. Jak Wam idzie Wasza współpraca?

Joker : PiH to świetny zawodnik. Miał może i przerwe ale i tak jest bardzo doświadczony. Moja współpraca z pihem różnie się układa ale na zawody będzie wszystko ok.

Janusz Kołodziej : Oprócz zmagań drużynowych pod koniec 1 cyklu SGP wystartuje Oficjalny Puchar Forum, który potrwa raptem 3 dni. Weźmie w nim udział 16 osób i będą podzieleni na 4 grupy po 4 osoby. W każdej grupie będzie po 20 biegów. Do półfinałów awansują 2 najlepsze osoby, a z półfinałów do finału 2 najlepsze i zwycięży ta osoba, która w finale uzbiera najwięcej punktów. Czy Pan będzie nastawiał się także na te rozgrywki?

Joker : Mój główny cel w tym sezonie to grand prix. Oczywiście wystartuje w tym turnieju ale nie nastawiam się na wygraną.

Janusz Kołodziej : Czy według Pana te rozgrywki czyli Puchar Forum będzie okazją na sukces dla graczy, którzy nie osiągnęli zbyt wiele w Grand Prix?

Joker : Każdy może tam osiągnąć zwycięstwo. Według mnie to inni też w tym sezonie nastawiają się przede wszystkim na GP.

Janusz Kołodziej : Nie możesz doczekać się dzisiejszego Grand Prix?

Joker : Dla mnie są to zawody jak wszystkie inne. Sądze że nie jestem w stanie zrobić tego samego co w poprzedniej rundzie ale mój cel na dzisiaj to półfinał.   

Janusz Kołodziej : To by było na tyle. Serdecznie dziękuję za wywiad i życzę Panu powodzenia w dzisiejszym GP.   

Joker : Dzięki. Narazie wszystkim beduinom.

Offline

 

#2 2014-04-03 16:03:19

PiH / Sebastian Ulamek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-25
Posty: 42
Punktów :   

Re: Wywiad z Jokerem

akurat półfinał, myśle że dziś joker 21 pkt

Offline

 

#3 2014-04-03 19:27:33

Janusz Kolodziej

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 68
Punktów :   -1 

Re: Wywiad z Jokerem

Skąd wiesz? Dziś już nie będe miał lagów i mamusia nie będzie mnie wołała spać. Tamto GP było po prostu zje*ane dla mnie, bo nie ogłosiłem tego braciszkowi i mamusii.. niestety.. Dziś to już coś innego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fcpolskichsiatkarzy.pun.pl www.shinsengumi.pun.pl www.kreatywnie.pun.pl www.pirackawioska.pun.pl www.sekom.pun.pl