Ogłoszenie

https://www.youtube.com/watch?v=PZ73fQb5Yuc&feature=youtu.be PROGRAM W OPISIE

#1 2014-03-27 17:18:09

Janusz Kolodziej

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 68
Punktów :   -1 

Wywiad z Jokerem

Witam, tu po raz kolejny Janek Kołodziej. Dziś przeprowadzę już chyba ostatni wywiad przed pierwszym GP, które odbędzie się jutro. Osobą towarzyszącą będzie doświadczony Joker.

Janusz Kołodziej : Witam Pana. Już jutro wieczorem odbędzie się pierwsze Grand Prix. Jak Panu przebiegły przygotowania do sezonu?

Joker : Witam wszystkich. Moje przygotowania nadal trwają. Mam nadzieję że jutro wszystko pójdzie dobrze i powalczę o parę pkt do grand prix.

Janusz Kołodziej : Jak wiadomo, w lidze mamy wielu świetnych zawodników z doświadczeniem z innych wyścigowych lig. Jednak mamy także zaplecze, którym są zawodnicy debiutujący w takiej lidze. W Polsce to nic dziwnego. W realnym żużlu mamy najmocniejszą ligę świata. Tutaj także największe zainteresowanie to Speedway. Kto według Pana będzie rywalizował w czołówce i bił się o mistrzostwo 1 cyklu Grand Prix przez cały sezon?   

Joker : Nie wiem jak wyglądają przygotowania całkowite moich rywali do sezonu. Sezon jest długi mamy wielu zawodników którzy potrafią jechać i mamy też grupę słabszą ale to wcale nie oznacza że nie włączą sie do rywalizacji. Moim zdaniem duże szanse mają tacy zawodnicy jak Knór, Doman czy też Janusz kołodziej.

Janusz Kołodziej : A co powiesz na temat Drużynowego Grand Prix? Rusza ono w piątek 11 kwietnia. Jak współpracuje Ci się z Twoim partnerem z drużyny?

Joker : Sądzę że ten pomysł może wypalić. Mało jeździłem ostatnio z moim partnerem pihem ale jeździliśmy już wcześniej przez dłuższy czas.   

Janusz Kołodziej : Co Pan sądzi na temat debiutujących zawodników? Wie Pan może, jak to jest w pierwszym w karierze GP wziąć udział i jakie uczucia wtedy towarzyszą, jak to jest z presją?

Joker : Mało wiem na temat debiutujących zawodników w tym cyklu. Jest to presja bo każdy chce żeby to pierwsze grand prix było wspaniałe. Ja już nie pamiętam tego uczucia ponieważ już długo startuje w tych zawodach.

Janusz Kołodziej : Jak długo jeździsz w takich ligach i czy osiągnąłeś już jakiś konkretny sukces typu podium w konkursie czy jakieś inne wspaniałe wyróżnienie?

Joker : Już spory czas jeżdze w tych turniejach. Mój największy sukces to było wygranie 4 razy pod rząd rund gp i eventa .  I skończyłem na 2 miejscu w generalnej tabeli tego cyklu.

Janusz Kołodziej : Jaki jest Twój cel na ten 1 cykl?

Joker : Mój cel na ten sezon to miejsca od 1-5.

Janusz Kołodziej : To by było na tyle. Serdecznie dziękuję za wywiad i powodzenia w jutrzejszym GP.   

Joker : Dziękuję i powodzenia dla wszystkich.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clannara.pun.pl www.miasteczkoggc.pun.pl www.sympatia.pun.pl www.inspire-wod.pun.pl www.tirup.pun.pl