Ogłoszenie

https://www.youtube.com/watch?v=PZ73fQb5Yuc&feature=youtu.be PROGRAM W OPISIE

#1 2014-03-17 16:02:23

Janusz Kolodziej

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 68
Punktów :   -1 

Wywiad z MBF1

Witam ponownie, z tej strony już drugi raz Janusz Kołodziej, współorganizator Żużlowego Grand Prix. Przeprowadzę dziś wywiad z MBF1, głównym organizatorem Ligi Żużlowej i zawodnika drużyny Orły Tarnowskiej Unii.

Janusz Kołodziej : Witam Cię MBF1. Jestem Ci wdzięczny za to, że zgodziłeś się udzielić mi Tobie wywiadu. Jak przebiegają przygotowania do ligi na obecną chwilę?

MBF1 : Przygotowania idą znakomicie! Trenuję razem z Jankiem Kołodziejem. Jeździ on znakomicie więc doje mi on małe rady

Janusz Kołodziej : Do ligi zapisało się kilku znakomitych zawodników, znani ze znanej, starej ligi u Joopka, a poza nimi nowicjusze. Zauważyłeś już tutaj głównych faworytów do zwycięstwa w Grand Prix?

MBF1 : Oczywiście moim głównym faworytem do zwycięstwa jest Kołodziej. Poza nim o podium na pewno powalczą Knór, POPkORN i Redondo. Oczywiście w roli faworyta znajduję się również ja, ale ten sezon zostawię sobie na ogólny przegląd ligi.

Janusz Kołodziej : Do ligi dodaliśmy dodatek, którym jest ceremonia otwarcia ligi, która odbędzie się już za 11 dni w piątek o godz. 17:00. Czy jesteś już pewny, że będziesz na ceremonii?

MBF1 : Tak. Oczywiście! Przecież organizatorzy jak najbardziej muszą brać udział w ceremonii. Chcą czy nie chcą, muszą być.

Janusz Kołodziej : Poprzednia żużlowa liga znajdowała się u znanego Joopka. W naszej obecnej lidze znajduje się większość zawodników, która tam występowała. Czy ma Pan jakieś doświadczenie z tej ligi lub innej?

MBF1 :  Oczywiście z ligi Joopka wyniosłem dużo. Liczę na to, że w naszej lidze będzie podobnie jak u nich. (chodzi o umiejętności).

Janusz Kołodziej : Jakie są Twoje największe sukcesy z poprzednich lig?

MBF1 : W lidze Speedwaya nie osiągnąłem za dużo. W lidze Kartinga w 2 wyścigach byłem 3. W F1 też nie zajmowałem wysokich pozycji.

Janusz Kołodziej : Dobre i te dwie trzecie pozycje. Na pewno napędzają Cię one do jeszcze cięższej pracy. Liczysz na rewanż i sukces w tej lidze?

MBF1 : Zdecydowanie. Mało co odczuwałem ten smak zwycięstwa, chciałbym go poczuć na dłużej (radość).

Janusz Kołodziej : Jaki cel stawia sobie Pan na zbliżający się sezon?

MBF1 : Pojedzie nas pewnie 16 więc moim celem będzie 5 miejsce.

Janusz Kołodziej : To by było na tyle. Serdecznie dziękuję za wywiad i zapraszam na następny po pierwszym GP.

MBF1 : Ja też dziękuje, do następnego razu.

Offline

 

#2 2014-03-17 16:06:11

Doman

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-17
Posty: 17
Punktów :   

Re: Wywiad z MBF1

"Znani ze znanej" Hahahah Mbf1 w roli faworyta.
Ale beka z chujowej gramatyki, kołodziej polecam korki z polskiego

Offline

 

#3 2014-03-17 17:49:00

 Jaroslaw Hampel

Użytkownik

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 41
Punktów :   

Re: Wywiad z MBF1

doman XD ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jediacademy.pun.pl www.bajubaju.pun.pl www.bolecairsoft.pun.pl www.polskamarynarkawojenna.pun.pl www.minecraft-city.pun.pl